Альона Бабак: «Усі інвестиції у водо- та теплопостачання мають бути захищені»

У четвер, 22 березня, Верховна Рада підтримала у першому читанні проект закону #6578, метою якого є захист коштів, отриманих від міжнародних організацій, на рахунках суб’єктів господарювання у сфері тепло-та водопостачання та водовідведення. Фракція «Об'єднання «Самопоміч» документ підтримала, однак, переконана народний депутат Альона Бабак, до другого читання необхідно внести до #6578 правки, спрямовані на захист всіх без винятку інвестицій.

Вона пояснює: «Зараз ми плануємо захищати від стягнення та арешту кошти, які надходять на поточні інвестиційні рахунки підприємств водо- та теплопостачання у вигляді кредитів та позик міжнародних фінансових інвестицій. «Самопоміч» вважає, що сьогодні надважливо і надкритично, щоб всі інвестиційні кошти підприємств водо- та теплопостачання були захищені від стягнення та арешту як кошти міжнародних фінансових установ. Кожного дня рвуться мережі, а ми захищаємо лише кошти, що надходять у вигляді кредитів міжнародних фінансових установ».

«Тому до другого читання, – підсумовує Альона Бабак, – треба підготувати пропозиції, захистити всі інвестиційні програми підприємств водо- та теплопостачання, спрямувати кошти на інвестиції в аварійну інфраструктуру міст та населених пунктів».

Альона Бабак
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини