Альона Бабак: «Уряд зірвав реформи, але ми маємо йти вперед»

У середу на Комітеті з будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства стало абсолютно зрозуміло, що уряд зірвав дві наймасштабніші реформи – обліку ресурсів води і тепла та житлово-комунального господарства. Про це під час години запитань до Кабінету Міністрів у Верховній Раді заявила народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Альона Бабак.

Вона зауважила: «Ми вже чітко знаємо, що10 червня цього року закон про житлово-комунальні послуги не набуде чинності, тому що урядом не підготовлені та не ухвалені постанови, завдяки яким люди зможуть змінювати управителів, обирати, як працювати з водоканалами, теплоенерго, як обліковувати воду та тепло в будинках».

«Скажіть, – звернулася до Кабміну Альона Бабак, – хто в уряді нестиме відповідальність за зрив цих масштабних реформ та хто дозволить людям змінити ярмо діючих управляючих компаній та нав’язаних за конкурсом компаній, які вже сьогодні виставляють по десять гривень за квадратний метр обслуговування житла?»

Народна депутатка вимагає від уряду назвати чітку дату, коли будуть ухвалені відповідні постанови для реалізації двох масштабних реформ – обліку ресурсів та житлово-комунального господарства.

«Незважаючи на всі затримки з розробленням підзаконних актів урядом, – впевнена Альона Бабак – процес реформування і усвідомлення людьми себе повноцінними власниками житла, які хочуть навести лад в своїх будинках, вже не зупиниться. Нам просто треба надалі активно «підштовхувати» уряд в питанні дотримання термінів впровадження підзаконних актів, проводити просвітницьку та роз’яснювальну роботу, і реформа запрацює на користь кожного українця. Я в це вірю».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини