«Агресія в цивілізованій країні недопустима», – Садовий дорікнув Порошенку за зірвану з дівчини шапку у Запоріжжі

«Я розумію – не подобається, коли щось погане про тебе говорять. Але ти маєш мати витримку і повагу до людей».

Кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий наголошує, що Президент має служити людям, а не проявляти агресію щодо них. Так він відреагував на відео, де чинний Глава держави силою зриває шапку з дівчини на зустрічі у Запоріжжі.

Про це він сказав у своєму відеоблозі на Youtube, присвяченому ситуації з домашнім насиллям в Україні.

Політик переконаний – в Україні люди бояться говорити про домашнє насильство, «якось не пасує». А поліція дуже часто не звертає уваги, називаючи це сімейними справами:  

«Насправді ж статистика вражаюча – 600 жінок вбили через домашнє насильство. 110 тисяч громадян нашої країни потерпають від цього – і це тільки ті, які подали заяви. 128 тисяч сімей просто розпалися. Знову ж таки, лише офіційна статистика».

На переконання політика, 80% соціальної функції допомоги постраждалим від домашнього насильства мають виконувати неурядові організації.

«А міста і держава повинні це фінансувати. Ефект в тисячу разів кращий, ніж коли цим займається держава. Тому що є любов, є розуміння, і дуже часто цим займаються ті люди, які це самі пережили і пропустили через своє серце», – наголошує Садовий.

Він наводить приклад Львова, де вже дев’ятий рік діє Центр інтегральної опіки для жінок у кризових ситуаціях «Горіховий дім». «Міська рада дала їм приміщення, вони роблять ремонт. Там матимуть можливість перебувати 15 жінок, і також вони зможуть мати роботу. Окремо місто відкриває соціальний гуртожиток, де будуть також жінки, які є в потребі», – каже Садовий і додає, що такі проекти варто впроваджувати в рамках всієї країни.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини