«Аграрії вимагають для себе чесних умов роботи», – заява фракції «Самопоміч»

Управлінський апарат держави продовжує нехтувати вимогами людей та не виконує своїх функцій. У той час, як окремі галузі виробництва підтримуються та дотуються, ключова для української економіки сфера сільгоспвиробництва принижується та дискримінується.

Скасування повернення ПДВ при експорті олійних культур виллється у 16-18 мільярдів гривень збитків для українських аграріїв щороку.  Гроші українських селян забирають кілька олігархів в країні. Водночас скасовано і всі інші пільги – відмінений спеціальний режим оподаткування та програми підтримки щодо пільгових дотацій та сплати ПДВ в сільському господарстві.

7 лютого 2018 року аграрії провели всеукраїнське віче. Вони дають парламенту три тижні, аби розглянути та ухвалити два законопроекти: № 7403-2, яким внести зміни до Податкового кодексу України та повернути аграріям ПДВ при експорті олійних культур, а також № 4355, яким передати землі в управління та розпорядження громадам.

Аграрії попереджають – у разі невиконання цих вимог вони готові ініціювати масштабні акції протесту. Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді України повністю підтримує вимогу сільгоспвиробників щодо зміни законодавства. Ми будемо ініціювати включення цих законопроектів до порядку денного парламенту на наступній погоджувальній раді 26 лютого.

Закликаємо Голову Верховної Ради, усі політичні сили, фракції та групи підтримати ці вимоги, внести законопроекти до порядку денного та ухвалити їх. Ми маємо повернутися до людей обличчям і чесно дивитися їм в очі.

Переглянути офіційне звернення

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини