Аграрії цінують справи, а не пафосну балаканину

Представники агропромислової галузі України високо оцінили зусилля «Самопомочі» у цій сфері. За словами представників цього сектору, головна відмінність «Самопомочі» від решти політсил – фактична відсутність притаманного майже всім українським політикам дисбалансу у співвідношенні «слова та справи». Бо коли доходило до справи, відстоювати інтереси селян у багатьох випадках допомагала саме  принципова позиція «Самопомочі».

Хоча з 25 членів фракції «Самопоміч» лише один входить до профільного комітету ВР – з питань аграрної політики та земельних відносин. Це – Іван Мірошніченко. І  він ініціює у комітеті від  фракції аграрні законопроекти та порушує гарячі питання для сектору. А їх було чимало.

Саме Іван Мірошніченко почав бити на сполох у бюджетну ніч 2017 року про соєво-ріпакові правки у фінансовому кошторисі. І потім протягом кількох місяців був одним із небагатьох депутатів, які допомагали аграріям відмотати назад крамольні правки й застрахувати їх від щорічних мільярдних збитків. 

Ще одне принципове питання для «Самопомочі» – рейдерські атаки на аграріїв. Мірошніченко ініціював звернення від бізнесу з проханням зупинити хвилю рейдерства і став одним з організаторів громадської платформи «Бізнес-варта». Разом вони вже допомогли численним конкретним постраждалим підприємцям у боротьбі  з рейдерами, а також намагаються закрити білі  плями у законах. І хоча рейдерство в Україні фактично покривається згори – депутати «Самопомочі» і громадські активісти не здаються. Це і депутатські звернення на правоохоронні органи у різних справах силового захоплення бізнесу, і презентація законодавчих ініціатив з цих питань, і організація антирейдерськихфорумів.


Доволі активними представники «Самопомочі» були й у так званий «аграрний» день у Верховній Раді (10 липня 2018 року),  коли на розгляд парламентаріїв було винесено 11 законопроектів, які стосуються сільського господарства. За кожен із важливих для українських аграріїв документів «Самопоміч» дала щонайменше 15 голосів.
Політична сила робить те, що декларує. Це формування сучасного українського села як архетипової цінності та одного з основних джерел ідентичності. Розвиток екологічного землеробства, садівництва та тваринництва. Бюджетні ініціативи «Самопомочі»,зокрема, спрямовані на те, щоб молоді українці не покидали Україну та свої родини у пошуках кращого життя,  а знаходили роботу вдома. Держава повинна втілювати політику національного економічного прагматизму, яка перетворить нас із «економічної колонії» на державу з високотехнологічною економікою. «Самопоміч» відстоюватиме звільнення малого та середнього бізнесу від гегемонії фінансово-промислових груп. Підтримку та розвиток фермерських господарств, а особливо «сімейних». Залучення інвестицій для розвитку агропідприємництва. Надання пріоритету фермерським господарствам на проведення тендерних закупівель коштом обласного бюджету. Запровадження програми часткової компенсації відсоткової ставки для фермерських господарств. Заборону вирубування захисних лісосмуг. Також експорт продуктів харчування, а не лише агросировини, та становлення України як світового еталону якості у цій галузі. Перетворення землі сільськогосподарського призначення на актив українського селянина, щоб він міг залучати інвестиції та розвивати своє господарство.


Аграрії цінують справи, а не порожню балаканину з трибуни. 

https://agropolit.com/spetsproekty/493-agrarni-zusillya-fraktsiyi-samopomich-kkd-dovoli-visokiy

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини