«Аграрії страйкуватимуть, поки їм не повернуть їхні гроші», – Іван Мірошніченко

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» підтримує аграріїв та вимагає наступного тижня розглянути законопроект, який скасує дискримінаційну норму про неповернення ПДВ при експорті технічних та олійних культур.

Як нагадує народний депутат Іван Мірошніченко, при внесенні змін до податкового та митного кодексів перед ухваленням бюджету на 2018 рік у аграріїв-товаровиробників забрали 15-16 мільярдів гривень.

«Це було зроблено однією поправкою — скасуванням повернення ПДВ при експорті технічних та олійних культур. Ці гроші забрали в товаровиробників і передали переробникам.

Коли аграрії почали страйкувати та перекривати дорогу, їм пішли на поступки — дали відстрочку, але закон не змінили.

Тому сьогодні ми вкотре наполягаємо на тому, щоб законопроект 7403-2, який повертає ці гроші товаровиробникам, був наступного тижня розглянутий у сесійному залі. Ми не проти пiдтримати переробку та будемо це робити — працюємо над відповідним законодавством. Але не за рахунок  товаровиробника та тисяч фермерiв», – наголошує народний депутат та додає, що рішення про підтримку цього законопроекту ухвалили вже понад 15 обласних та 40 районних рад в Україні.

Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк акцентує – у людей цинічно забрали з кишені гроші, які вони заробляють власними руками на власній землі: «Цинізм переходить межі.

Тому ми будемо стояти поруч з аграріями, які сьогодні протестують і будуть протестувати наступного тижня. Їхні вимоги є справедливими, вони відстоюють ціну своєю праці, свою гідність, майбутнє своїх дітей і родин та майбутнє української державності».

Іван Мірошніченко
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини