Адвокати Небесної сотні ініціювали розслідування проти судді, яка звільнила з-під варти командира «Беркуту»

Київська прокуратура розпочала розслідування щодо судді Печерського району О. Волкової.

Нагадаємо, суддя звільнила керівника «Беркуту», Садовника Дмитра, з-під варти, якого підозрюють у розстрілі 39 майданівців.

«Ця суддя звільнила командира «Беркута» з-під варти та винесла йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 23 до 7 ранку, без браслетів та інших способів контролю», – каже Олена Сотник, адвокат Небесної Сотні, кандидат у списку Об’єднання «Самопоміч».

Також вона наголосила: «цей беркутівець підозрюється в злочині, за який йому передбачається пожиттєве ув’язнення. Також також є обгрунтовані підозри у прокуратури щодо його причетності до знищення зброї – фактично основних доказів у справі. Суддя Волкова винесла дане рішення без правових підстав».

Адвокати Небесної сотні вважають, що суддя Волкова вчинила злочин – винесення завідомо неправосудного рішення. «Про цей факт я та мої колеги подали заяву про скоєння злочину, яку лише на днях внесли до реєстру розслідувань. Це означає, що відносно даної судді розпочато розслідування, за яке відповідає прокуратура м.Києва», – підсумувала Олена Сотник.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини