Сисоєнко: «Історія з медико-санітарною частиною №14 – це крайня точка знущання над людьми»

Працівники медико-санітарної частини №14 у місті Сміла Черкаської області, які уже 11 місяців взагалі не отримують заробітної плати та грошей на утримання приміщень, очікували, що у середу, 15 листопада, на засіданні уряду проблему буде вирішено.

Однак, за словами народного депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ірини Сисоєнко, поки що жодного рішення немає, а спроба, якою уряд намагається вирішити ситуацію, наразі не дає жодного результату.

Так, Міністерство охорони здоров’я внесло кошти на цю лікарню в медичну субвенцію Черкаської області. Проте, акцентує народний депутат, для реального фінансування має бути окреме рішення Кабміну щодо цільової субвенції, призначеної саме на цю медико-санітарну частину.

«Розраховую, що Володимир Гройсман виконає свою обіцянку, доведе справу до кінця, і уряд прийме таке рішення, яке вирішить проблему остаточно. Лікарі і медсестри втомилися чекати, але ще не втратили останньої надії», – підсумовує Ірина Сисоєнко.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини