«Аби звільнити посадовців з подвійним громадянством, не потрібні нові закони», – Олег Березюк

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, ініційований Президентом, який передбачає позбавлення українського громадянства осіб, які мають паспорт іншої держави. На переконання голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, для початку Президенту та уряду необхідно виконати існуючі закони, яких цілком достатньо для звільнення нечесних посадовців з подвійним громадянством.

«Мене цікавить, чому виконавчі органи влади не користуються існуючим законом, який передбачає, що громадянин іншої держави не має права обіймати посаду державного службовця. Сьогодні не треба інших законів, щоб звільнити всіх тих, хто має подвійне громадянство», – наголошує Олег Березюк, маючи на увазі насамперед інформацію про наявність у відстороненого від обов’язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не лише українського громадянства.

За словами народного депутата, фракція підтримає законопроект, який допоможе покарати людей із паспортами інших країн. «Однак, для початку, необхідно виконувати чинні закони України», – підсумовує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини