“Або ми зробимо державу, яка не вмітиме красти, або держави в нас не буде”, – Соболєв

Запустити спеціалізований орган по боротьбі з топ-корупцією – Національне антикорупційне бюро закликав заступник Голови фракції «Об’єднання «Самопоміч», Голова Комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

«Час запускати спеціалізований орган по боротьбі з топ-корупцією – Національне антикорупційне бюро. За законом, воно має запрацювати з Нового року. Але наразі уряд запропонував виділити на його роботу 0 гривень», – констатував парламентар.

Він наголосив, що фінансування на Антикорупційне бюро потрібно передбачити в Бюджеті 2015. Крім того, Соболєв наголосив на необхідності обрати керівництво для новоствореного органу.

«Окрім грошей ще потрібний безкомпромісний перший керівник, який підбере безкомпромісних слідчих. Як голова антикорупційного комітету Ради, я звернувся до керівників усіх фракцій з проханням до наступного вівторка дати кандидатів до конкурсної комісії, що за законом повинна підбирати першого керівника», – зазначив він.
Депутат нагадав, що трьох людей до комісії має призначити парламент, трьох – Президент, і трьох – уряд, і зазначив, що фракції «Самопоміч» буде пропонувати обрати претендентів із тих кандидатів, яких висунула громадськість.

«Після розповідей хлопців на блок-постах, хто їм телефонує\приїжджає, коли вони затримують чергову контрабанду або замасковані під «гуманітарну» поставки до ДНР-ЛНР, розумієш, що або ми зробимо державу, яка не вмітиме красти, або держави в нас не буде. І ці хлопці вмирають за нашу з Вами можливість перемогти злодіїв у тилу», – зауважив Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією