8 обласних організацій «Об’єднання «Самопоміч» обрали свої керівні органи

Наприкінці липня у 9 обласних та 67 місцевих організаціях Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» відбулися збори, на яких було обрано керівні органи організацій на новий дворічний термін повноважень.

За підсумками зборів, політрада партії погодила обрання голів і виконавчих комітетів 8 обласних організацій «Самопомочі» та голів 67 місцевих організацій.

У трьох обласних організаціях збори не відбулися, здебільшого через відсутність кворуму. Це Волинська, Чернівецька та Київська обласні організації.

В Івано-Франківській обласній організації політрада визнала рішення зборів недійсними через низку порушень. Тут повторні збори призначені на 7 жовтня 2017 року. У зв’язку із закінченням дворічного терміну повноважень попереднього керівника, політрада партії призначила в.о. голови обласної Івано-Франківської організації Никоровича Святослава, депутата обласної ради від «Об’єднання «Самопоміч», керівника Богородчанської районної організації.

Додамо, що до кінця серпня мають відбутися збори ще 4 обласних організацій та 56 місцевих організацій партії для обрання керівних органів.

Новообрані голови обласних організацій:
Житомирська обласна організація – Чиж Наталія
Тернопільська обласна організація – Пастух Тарас
Харківська обласна організація – Семенуха Роман
Хмельницька обласна організація – Драган Олександра
Чернігівська обласна організація – Смалій Костянтин
Львівська обласна організація – Дворянин Парасковія
Кіровоградська обласна організація – Приходько Олександр
Черкаська обласна організація  – Скічко В’ячеслав

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини