629 сімей отримали право приватизувати житло завдяки Самопомочі

Рішенням Київради 629 сімей, які проживають у 6 гуртожитках м. Києва, реалізували законне право на приватизацію свого житла. Даний проект було розроблено та ініційовано депутатом фракції «Об’єднання Самопоміч» Максимом Гапчуком. Через складну економічну ситуацію в країні деякі сім’ї неспроможні самостійно побудувати чи придбати собі житло, та вимушені роками проживати в гуртожитках.

До Київської міської державної адміністрації протягом 2013-2014 років надходили численні звернення мешканців стосовно реалізації їх конституційного права на житло. Але їх запити залишались без відповіді. Ця ситуація є небезпечним явищем, що вказує на соціальну кризу в країні загалом та зволікання органів місцевого самоврядування з повноцінним вирішенням проблем киян.

Вирішення цього питання не тільки дає людям роками вистраждане житло, але виключає масу соціальних та господарських питань: знімає соціальну напругу та вирішує фінансові та майнові проблеми громадян. Крім того, приватизація приміщень сприятиме більш відповідальному використанню житлових приміщень та покращенню стану будівель.

«Разом з мешканцями гуртожитків ми пройшли складний шлях задля того, щоб родини отримали вистраждане право на житло. Коли зневірені кияни бачать увагу до своїх проблем, вони відновлюють довіру до влади. Це надзвичайно важливо для нас», – Максим Гапчук, депутат фракції Об’єднання Самопоміч.

Вказані гуртожитки знаходяться за адресами: вул. Сімферопольська, 11/1, Анищенка, 4, Кудрі Івана, 34, Межова, 119, Полкова, 59-а, Полкова, 61-а у м. Києві.

В Києві залишається ще понад 60 гуртожитків, мешканці яких також мають право на житло, і фракція «Об’єднання Самопоміч» разом з Департаментом житлово-комунальної інфраструктури м. Києва буде продовжувати роботу над аналогічними проектами.

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини