5 копійок

Саме стільки отримає від малого та середнього бізнесу влада, чиї депутати зареєстрували законопроект, який пропонує скасування третьої групи єдиного податку і обмеження другої групи.

Сьогодні на брифінг до Верховної Ради приїхали представники реального бізнесу – підприємці з Білої Церкви. Разом з народними депутатами Тетяною Остріковою та Романом Семенухою вони звернулися до влади з вимогою припинити тиск на тих, хто створює у цій країні внутрішній валовий продукт і робочі місця.

«Український бізнес чекав на скасування Президентом податку на прибуток та запровадження податку на виведений капітал. На жаль, не дочекалися, – заявила Тетяна Острікова. – Натомість представники БПП зареєстрували законопроект, який передбачає скасування третьої групи єдиного податку. Суспільству нав’язується думка, що це «схемники», а не реальний бізнес. Це неправда. Це підприємці, що представляють реальні сектори економіки – страхування, торгівлю, IT, транспортні та будівельні послуги».

Роман Семенуха додав, що замість того, аби боротися з розкраданням ПДВ, контрабандою, контрафактом, іншими схемами, якими опікуються можновладці, влада розпочинає масштабний тиск на малий бізнес.

«Близько 129 тисяч працюючих ФОПів ліквідувалися минулого року, така ж кількість закрилася у 2016-му, – сказав Семенуха. – Проте саме ці люди створюють реальний ВВП країни, створюють робочі місця в реальних секторах економіки».

Сьогодні в Україні зареєстровано близько 1, 7 млн ФОП, і такими ініціативами їх не просто обкрадають. Їх підштовхують до радикальних рішень – виїжджати з країни або йти у тінь.

Таку позицію озвучили підприємці з Білої Церкви.

«Все, що депутати від БПП отримають від нас, якщо ми підемо у тінь – це 5 копійок! – кажуть підприємці. – Це реальна ціна дій влади і сума податків, що ми їй заплатимо».

Фракція «Самопоміч» виступає категорично проти таких непродуманих ініціатив.

«Підприємці повинні самі виявити бажання перейти на загальну систему, і зроблять вони це тільки у тому разі, коли система оподаткування буде простою і зрозумілою, а спілкування з податківцями буде зводитися до електронного кабінету», – підсумувала Тетяна Острікова.

Податок на виведений капітал, електронізація сервісів, спрощення загальної системи – це призведе до того, що підприємцю буде вигідніше переходити на загальну систему оподаткування, а не лишатися на спрощеній.

Роман Семенуха
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13130 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті