49% українців проголосували за лідера “Об’єднання “Самопомочі” Садового на дебатах

49% українців підтримали лідера партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового під час голосування на проекті «Право на владу» каналу 1+1.

Нагадаємо, українці голосували під час виступів політиків шляхом інтернет – та телефонного голосування.

Опоненти Садового на дебатах, Юрій Луценко – отримав 31% голосів глядачів, Андрій Парубій – 20%. Микола Левченко на ефір не прийшов.

Нагадаємо, Андрій Садовий йде на вибори в парламент під номером 50 у списку Об’єднання «Самопоміч». Список очолює співзасновник Реанімаційного пакету реформ Ганна Гопко. У списку також командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко та голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв.

Краще півроку непрофесіоналізму, ніж все життя деструкції. Треба довіряти людям. Я взяв на роботу молодих людей з цілої України і я далі буду продовжувати це робити. Тому що ми сьогодні маємо унікальних людей. Але їм треба дати можливість, щоб вони були присутні у владі, в парламенті. Це залежить від всіх нас з вами. Це шанс нашої держави. Треба боротися за кожного українця” – заявив лідер Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

«Право на владу» – соціально – політичне ток-шоу у прямому ефірі. Політики перед глядачами, експертами, опонентами та журналістами відповідають на незручні запитання, аби довести, що справді мають право на владу.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини