30 січня мер Скадовська оскаржуватиме рішення про усунення його з посади

30 січня обласний Апеляційний суд Херсона розглядатиме апеляцію на рішення Скадовського райсуду щодо відсторонення Олександра Яковлєва з посади міського голови Скадовська на рік.

Таку міру покарання суд обрав 28 грудня за нібито скоєне ним адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією. Йдеться про так звані «корупційні» зловживання під час закупівлі фарби та канцтоварів на суму 1167 грн.

«Об’єднання «Самопоміч»  рішення про відсторонення з посади міського голови Скадовська  Олександра Яковлєва вважає черговим прикладом репресій та проявом вибіркового правосуддя. На захист свого мера стали і прості громадяни. У місті відбулися вже два мітинги на підтримку міського голови, мешканці вже зібрали понад 1000 підписів і готові їхати під будівлю Апеляційного суду, аби відстояти свій вибір. Саме за Олександра Яковлєва у жовтні 2015 року проголосували більш як 24% виборців. За понад два роки він здобув ще більшу підтримку та повагу серед скадовчан як
прогресивний, дієвий та відкритий мер.

Судове засідання розпочнеться 30 січня о 13.30 за адресою: м.Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії , 1а, Апеляційний суд Херсонської області. Запрошуємо представників медіа долучитися до висвітлення судового засідання! Контакт для журналістів 050 62 000 36 (Марина)

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини