12 найцікавіших тез із презентації плану дій Об’єднання Самопоміч у парламенті

«Владу і фінанси треба передати громадам – і тоді Україна буде сильною», – Андрій Садовий, лідер Об’єднання «Самопоміч».

«Якби ми перемогли у інформаційній війні – військового контакту могло б і не бути», – Павло Кишкар, батальйон «Донбас».

«Оборона та безпека держави – це сучасна, технологічна армія та освічені офіцери», – Павло Кишкар.

«З 2004 року у нас фактично відсутній парламент. Депутати стали кріпаками олігархів. Судову владу у нас контролює Росія, а це загрожує національній безпеці», – Оксана Сироїд, експерт судової реформи.

«Бути собою людина може бути тільки тоді, коли правнича і судова система держави – на її боці. Для цього потрібно небагато. Потрібні справедливі якісні закони, потрібен уряд, діяльність якого можна передбачити, потрібен президент, який ніколи не буде свавільним у своїй діяльності. І потрібен суд, який це все буде контролювати», – Оксана Сироїд.

«Як до сьогодні вирішувались проблеми? Цей чиновник мені не страшний, я з ним у лазню ходив, нема чого хвилюватись. Відтепер ми повинні робити бізнес доступним для простих людей-підприємців. Адже малий та середній бізнес – основа розвитку країни», – Віктор Кривенко, Благодійний фонд «Коло», експерт у галузі економіки та ВПК.

«Наші плани – до 2025 року входити у G20 країн з найрозвинутішою економікою», – Віктор Кривенко.

«Українській землі потрібен український господар!», – Іван Мірошніченко, Віце-президент Української зернової асоціації.

«Жодна реформа не зможе бути проведена без інформаційно-комунікаційних технологій. Дистанційне навчання, автоматизація процесів, розробка власного програмного забезпечення, медичне забезпечення. Інформаційні технології- це основа сучасної економіки знань. Цю економіку знань та інновацій ми маємо запровадити у кожну сферу діяльності», – Олександр Данченко, директор «Датагруп», експерт з комунікаційно-інформаційних технологій.

«Люстрацію варто починати з себе. У списках Об’єднання «Самопоміч» немає представників Партії Регіонів, комуністів та депутатів попереднього скликання. Наш прийнятий Закон про люстрацію нагадує сміттєпереробну машину. Але, щоб люстрація відбулася – ми маємо забезпечити громадський контроль за його виконанням», – Єгор Соболєв, керівник Громадського люстраційного комітету.

«Наші діти заслуговують на належне лікування, а не на те, щоби збирати сотні тисяч доларів і їхати закордон. Нам потрібна ефективна медицина. Доступна. Я впевнена, що це стане одним з перших кроків нашої роботи у парламенті», – Ганна Гопко, член Опікунської ради дитячої лікарні Охматдит та Наглядової ради медичного університету ім. Богомольця.

«Одне із завдань «Самопомочі» – повернення престижу роботи викладача. Школа має стати тим місцем, де діти розвиватимуться, а завдяки ним розвиватиметься Україна», – Ганна Гопко.

«Команда «Самопомочі» – це конкретні люди, які несуть відповідальність за свої слова. Це найкращі фахівці у своїй сфері. Вони об’єдналися, аби запропонувати країні свій досвід та знання», – Ганна Гопко.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини