Новини

Всі новини
2016-02-03

Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк зустрівся з співдоповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ

unnamed

Голова фракції Олег Березюк зустрівся з співдоповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ Хорді Хукслою та Акселем Фішером, щоб обговорити відмінність позиції “Самопоміч” від “загальноприйнятої” в українському політикумі:

Внесення змін до Конституції щодо децентралізації – є неприйнятним, через “особливий статус Донбасу” та узурпацію влади Президентом, яка “продається” під виглядом децентралізації.

Шахрайство з внесенням змін до Регламенту стосовно конституційного процесу – дискредитують будь-які зміни до Конституції, адже суспільний договір, укладений у шахрайський спосіб не буде сприйнятий народом, який є єдиним джерелом влади.

Необхідності нового Прем’єра та Кабінету Міністрів – обумовлена невідповідністю Уряду стандартам публічного управління, що переконливо довів як процес, так і зміст Бюджету 2016.

Тимчасова ізоляція окупованих територій – є необхідною передумовою економічної, соціальної і політичної стабільності держави. Тільки сильна держава Україна може забезпечити звільнення та подальше повернення Донбасу.

В час, коли міжнародна підтримка є для України необхідною, “Самопоміч” прагне свою позицію, відмінну від “типової” – всебічно і відверто. Партнерам варто казати правду.

Контакти

 • Зв'язок з Самопоміч

  Центральний офіс: 0 800 21 01 01
  Час роботи: з 09:00 до 18:00
  Перерва: з 13:00 до 14:00
  Вихідні: субота, неділя
  Для ЗМІ: 050 381 38 17

 • Зв'язок з Самопоміч

  samopomich@samopomich.in.ua
  Для ЗМІ: info@samopomich.ua