Новини

Всі новини
2016-02-19

Фракція «Самопомочі» відтепер працює в опозиції

berezyk8

Вийшовши з коаліції, фракція “Об’єднання Самопоміч” має на меті створити професійну, демократичну опозицію існуючому уряду. Про це заявив народний депутат, голова фракції “Об’єдання Самопоміч” Олег Березюк.

“Фракція “Самопоміч” залишається в Парламенті, будує українську державу. Фракція є опозицією, противагою до тих, хто не хоче розбудовувати українську державу”, – повідомив парламентар.

“Сьогодні, коли ми припинили свою діяльність в коаліції, ми починаємо будувати опозиційну силу, яка є противагою і буде пропонувати альтернативні рішення розбудови української держави. Буде підтримувати ті рішення, які як ми вважаємо є правильними і уряд чи коаліція буде їх продукувати, чи ті рішення, які буде пропонувати Президент України”, – пояснив голова фракції.

“Працювати в опозиції – це не значить критикувати, це значить в два рази більше працювати. З одного боку шукати альтернативні кращі рішення, з іншого боку аналізувати ті, що є і їх підтримувати, або не підтримувати”, – наголосив Олег Березюк.

Контакти

 • Зв'язок з Самопоміч

  Центральний офіс: 0 800 21 01 01
  Час роботи: з 09:00 до 18:00
  Перерва: з 13:00 до 14:00
  Вихідні: субота, неділя
  Для ЗМІ: 050 381 38 17

 • Зв'язок з Самопоміч

  samopomich@samopomich.in.ua
  Для ЗМІ: info@samopomich.ua