Василенко Андрій Петрович

Василенко фото Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

27.04.1977

Навчальний заклад, спеціальність:

1995–2000 – Київський Економічний Інститут Менеджменту. Диплом спеціаліста за спеціальністю Менеджмент міжнародних відносин Проходив навчання в рамках програми голландського уряду для молодих український менеджерів (2000 рік).

Місце праці:

директор Дочірнього підприємства «Зееландія»

Громадська активність:

Маючи сина з Синдромом Дауна, приймаю активну участь у проектах із захисту прав дітей-інвалідів. Є головою наглядової ради Всеукраїнської Благодійної Організації «Даун Синдром». В особистому, професійному та суспільному житті керуюся вічними принципами викладеними в Біблії. Ці принципи намагаюся разом з дружиною передати своїм чотирьом дітям.

Біографія:

директор Дочірнього підприємства «Зееландія» (м. Бровари) з моменту його заснування у 2003 році.
ДП «Зееландія» всі роки існування в Україні демонструвало взірець чесного ведення бізнесу зі сплатою всіх податків та принциповою нетерпимістю до хабарів. Офіційна зарплата на підприємстві завжди була однією з найбільших у місті Бровари.
З 1996 року працював з голландськими компаніями в галузі консалтингу та сприянню розширенню зв’язків між підприємствами України та Європейського Союзу.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65