Толчанов Роман Ярославович

1 Декларація 2014

Дата та місце народження:

10 січня 1977року

Навчальний заклад, спеціальність:

Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету за спеціальністю «Маркетинг спільних підприємств».

Місце праці:

Домком багатоповерхового будинку

Громадська активність:

Після закінченню Майдану з другом почав займатись волонтерською діяльністю, а саме: збором допомоги та безпосередньої доставки її для бійців в зону АТО. За цей період не раз прийшлось побувати в багатьох містах зони АТО: м. Дебальцеве, м. Щасття, м. Сватове, м. Слав’янськ, м. Краматорськ, м. Артемівськ, м. Авдіївка і т.д.. На даний момент є членом Благодійної організації допомоги військовим «Фонд Руєвит». Займаюсь спортом, а саме спортивним орієнтуванням. Є одним з засновників та віцепрезидентом Оржівського клубу спортивного орієнтування «Равлики».

Біографія:

Закінчив загальноосвітню школу в смт. Оржів (Рівненський р-н.) у 1994 році.
У 1994році поступив в Міжнародний інститут Бізнесу та права.
У 1995році був призваний на службу в Збройні сили України, у 1996 році звільнився в запас у званні сержанта.
Закінчив загальноосвітню школу в смт. Оржів (Рівненський р-н.) у 1994 році.
У 1994році поступив в Міжнародний інститут Бізнесу та права.
У 1995році був призваний на службу в Збройні сили України, у 1996 році звільнився в запас у званні сержанта.
У 1996 році пішов працювати на приватне підприємство МП ТОВ «Олісма». Був прийнятий учнем у меблевий цех, де доріс до бригадира меблевої дільниці. В 2000 році отримав пропозицію перейти в офіс менеджером у відділ постачання, керівником якого є на даний час.
У 2001 році закінчив Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету за спеціальністю «Маркетинг спільних підприємств».
Брав активну участь в «Помаранчевій революції» та у всіх виборчих процесах в якості члена виборчої дільниці або спостерігача.
Певний час був членом Виконавчого комітету Оржівської селищної ради.
На даний час являюсь домкомом багатоповерхового будинку м. Рівного.
Брав активну участь в Революції Гідності з початку Євромайдану і до кінця.
Одружений.
У найближчі місяці чекаю на первістка.
Намагаюсь брати активну участь у політичному житті країни, та не стояти осторонь усіх здорових процесів у нашому суспільстві.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65