Шевченко Олена Вікторівна

Шевченко О.В. Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

15.12.1983 р., м. Черкаси.

Навчальний заклад, спеціальність:

Міжнародна Академія управління персоналом у місті Черкаси, "Правознавство"; Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України "Економіка і підприємство".

Місце праці:

Начальник відділу планування і аналізу бюджету бюджетного управління департаменту фінансової політики Черкаської міської ради.

Громадська активність:

Активіст ініціативної групи "Об'єднання ""САМОПОМІЧ", м. Черкаси. Член робочих груп в рамках польсько-українських проектів: «Бюджети за завданнями у Вінниці та Черкасах – підтримка належного врядування та фінансової прозорості органів місцевого самоврядування в Україні»; «Партиципаторний бюджет – можливості для підвищення громадської активності і встановлення справжнього партнерства з органами влади».

Біографія:

Народилась 15 грудня 1983 року в місті Черкаси. Українка, громадянка України. Освіта повна вища. Начальник відділу планування і аналізу бюджету бюджетного управління департаменту фінансової політики Черкаської міської ради. Член політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”. Проживаю у місті Черкаси. Судимість відсутня.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65