Патецький Іван Степанович

Патецький Іван Степанович Декларація 2014

Дата та місце народження:

31 .07. 1980р., в м.Бібрка

Навчальний заклад, спеціальність:

Львівський університету імені Івана Франка, механіко-математичний факультет кафедра механіки, спеціальність- механік, математик-прикладник.

Місце праці:

Бібрське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів

Громадська активність:

Волонтер (співкоординатор волонтерської групи, 10 поїздок в зону АТО), учасник та співорганізатор різнопланових міських заходів, керівник ІГ "Об'єднання "Самолпоміч" м.Бібрка

Біографія:

Патецький Іван Стапанович , народився 31 липня 1980р. у місті Бібрка Перемишлянського району Львівської області , громадянин України.
З вересня 1986 року до липня 1997 року навчався у Бібрській середній школі, де одержав атестат про середню освіту.
У липні 1997 року вступив до Львівського університету імені Івана Франка на механіко-математичний факультет кафедра механіки, по закінченні якого в 2002 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю «механіка» та здобув кваліфікацію механік, математик-прикладник.
У 2002р був прийнятий на роботу в Бібрське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів де займаю посаду інженера з експлуатації газорозподільних станцій.

З 2009 року зареєстрований у Єдиному державному реєстрі як фізична особа- підприємець , основний вид діяльності – допоміжна діяльність у сфері страхування. Дружина Патецька Галина Сиропівна.Виховую двох синів.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65