Черняк Ігор Юрійович

??????????????????????????????? Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

04.06.1987 року, м.Запоріжжя

Навчальний заклад, спеціальність:

Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого (м. Харків) на факультеті підготовки юристів для Міністерства закордонних справ України, спеціальність «правознавство».

Місце праці:

Фізична особа-підприємець, індивідуальна адвокатська діяльність. Директор та співзасновник ТОВ «Рєстінг Плюс», що займається наданням юридичних та консультаційних послуг.

Громадська активність:

Приймав активну участь в революційних подіях 2013-2014 років. Є ініціатором створення і учасником волонтерської групи “Сила Допомоги”, члени якої починаючи з березня 2014 року займаються наданням волонтерської допомоги підрозділам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, добровольчих батальйонів, а також переселенцям із зони проведення АТО. Є одним із співзасновників громадської ініціативи “Харківський антикорупційний центр”, яка почала свою діяльність у липні 2015 року та спеціалізується на проведенні антикорупційних розслідувань. Член ГО “Автомайдан-Харків”. Є одним з ініціаторів створення та керівником Центру надання безоплатної правової допомоги, який здійснює свою діяльність в громадських приймальнях Об'єднання “Самопоміч” в м.Харкові. Спеціалізуюсь на наданні правової допомоги військовослужбовцям та іншим учасникам АТО.

Біографія:

У вересні 2004 року розпочав навчання у Національний юридичній академії України імені Ярослава Мудрого (м. Харків) на факультеті підготовки юристів для Міністерства закордонних справ України.
У червні 2008 року отримав освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за спеціальністю «правознавство» (диплом із відзнакою). У червні 2009 року отримав освітньо-кваліфікаційний рівень магістра за спеціальністю «правознавство» (диплом із відзнакою).З 2007 по 2012 рік – юрисконсульт ТОВ «Юридична компанія «Шкребець і партнери». У березні – травні 2009 року проходив стажування в управлінні юридичного забезпечення Міністерства закордонних справ України. З 2009 року по теперішній час займаюсь наданням послуг у сфері права та консалтингу в якості фізичної особи-підприємця. З 2010 року по теперішній час – директор та співзасновник ТОВ «Рєстінг Плюс», що займається наданням юридичних та консультаційних послуг.
З 2012 року по теперішній час — індивідуальна адвокатська діяльність.На виборних посадах не перебував.
Член політичної партії Об’єднання “Самопоміч”. Судимостей не маю. Одружений. Виховую сина.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65