Булах Дмитро Андрійович

Булах Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

20.07.1983, м.Харків

Навчальний заклад, спеціальність:

Харківський Національний Університет ім. В.Н. Каразіна, магістр соціології, спеціальність - соціолог

Місце праці:

2003-2004 – ТОВ «НВП Система – сервіс», менеджер із зовнішньоекономічної діяльності; з 2007 року і по нинішній час приватний підприємець у галузі управління нерухомістю та інформаційних технологій.

Громадська активність:

Співкоординатор Харківського Євромайдану, громадського проєвропейського руху, що повалив авторитарний режим Віктора Януковича. Співкоординатор Харківського люстраційного комітету, що займається відстеженням виконання у Харкові та області Закону України «Про очищення влади». Координатор Харківського антикорупційного центру, що займається відстеженням зловживань у галузі держзакупівель, невідповідності декларацій стилю життя, антикорупційною експертизою та іншими порушеннями у сфері боротьби з корупцією. У минулому активний учасник багатьох проукраїнських подій і рухів у місті Харкові. Зокрема, у 2010 році активний учасник Зеленого фронту і боротьби із незаконною забудовою парка Горького, представник Зеленого фронту у міській виборчій комісії, один з ініціаторів і організаторів спротиву фальсифікації обрання Г. Кернеса міським головою (від подачі судових позовів про відміну підсумкових протоколів з сфальсифікованими даними до співорганізації акції протесту на майдані Свободи). Автор напрацювань у галузі прозорості, боротьби з корупцією та реформування структури органів міської влади та комунальних підприємств.

Біографія:

2003-2004 – ТОВ «НВП Система – сервіс», менеджер із зовнішньоекономічної діяльності; З 2007 року і по нинішній час приватний підприємець у галузі управління нерухомістю та інформаційних технологій. На виборних посадах не перебував. Член ПП «ВО Самопоміч». Судимостей не має.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65