Народні депутати

  • berezyk

    Олег Березюк

    Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

  • semen

    Семен Семенченко

    Перший заступник голови Комітету з питань національної безпеки і оборони

  • skrypnyk1

    Олексій Скрипник

    Заступник голови комітету з питань науки і освіти

  • syroyid2

    Оксана Сироїд

    Заступник Голови Верховної Ради України

  • babak

    Альона Бабак

    Заступник голови комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

  • Danchenko

    Олександр Данченко

    Голова комітету з питань інформатизації та зв’язку

  • veselova

    Наталія Веселова

    Секретар комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

  • sotnyk

    Олена Сотник

    Секретар комітету з питань європейської інтеграції

  • sobolev1

    Єгор Соболєв

    Заступник голови фракції, Голова Комітету з питань запобігання та протидії корупції

  • lavryk2

    Олег Лаврик

    Заступник голови фракції, Заступник голови комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    Ярослав Маркевич

    член комітету з питань бюджету

  • miroshnichenko_web_logo-1

    Іван Мірошніченко

    член комітету з питань аграрної політики та земельних відносин

  • zhurzhiy

    Андрій Журжій

    Перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики

  • didenko

    Ігор Діденко

    член комітету з питань транспорту

  • IMG_6897

    Тетяна Острікова

    член комітету з питань податкової та митної політики

  • opanasenko

    Олександр Опанасенко

    заступник голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики

  • sydorovych

    Руслан Сидорович

    член комітету з питань правової політики та правосуддя

  • voicicka

    Вікторія Войціцька

    Секретар Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

  • sysoenko

    Ірина Сисоєнко

    Заступник голови комітету з питань охорони здоров’я

  • pidliseckyy

    Лев Підлісецький

    член комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

  • semenuha

    Роман Семенуха

    член комітету з питань інформатизації та зв’язку

  • kostenko

    Павло Костенко

    Заступник голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

  • romanova

    Анна Романова

    Секретар Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту

  • kirl

    Сергій Кіраль

    Заступник голови комітету з питань промислової політики та підприємництва

  • Podoliak1

    Ірина Подоляк

    Перший заступник голови комітету з питань культури і духовності

  • pastux

    Тарас Пастух

    Член Комітету з питань національної безпеки і оборони

  • sp34

    Любомир Зубач

    член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Контакти

  • Зв'язок з Самопоміч

    Центральний офіс: 0 800 21 01 01
    Час роботи: з 09:00 до 18:00
    Перерва: з 13:00 до 14:00
    Вихідні: субота, неділя
    Для ЗМІ: 050 381 38 17

  • Зв'язок з Самопоміч

    samopomich@samopomich.in.ua
    Для ЗМІ: info@samopomich.ua