Народні депутати

  • berezyuk-oleh8
    Олег Березюк

    Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

  • semen
    Семен Семенченко

    Перший заступник голови Комітету з питань національної безпеки і оборони

  • skrypnyk
    Олексій Скрипник

    Заступник голови комітету з питань науки і освіти

  • syrojid-oksana8
    Оксана Сироїд

    Заступник Голови Верховної Ради України

  • babak
    Альона Бабак

    Заступник голови комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

  • danchenko-oleksandr3
    Александр Данченко

    Председатель комитета по вопросам информатизации и связи

  • veselova-nataliya4
    Наталія Веселова

    Секретар комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

  • sotnyk-olena9
    Олена Сотник

    Секретар комітету з питань європейської інтеграції

  • sobolev
    Єгор Соболєв

    Заступник голови фракції, Голова Комітету з питань запобігання та протидії корупції

  • lavryk2
    Олег Лаврик

    Заступник голови фракції, Заступник голови комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
    Ярослав Маркевич

    член комітету з питань бюджету

  • miroshnichenko-ivan1
    Іван Мірошніченко

    член комітету з питань аграрної політики та земельних відносин

  • zhurzhij-andrij3
    Андрій Журжій

    Перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики

  • didenko
    Ігор Діденко

    член комітету з питань транспорту

  • IMG_6897
    Тетяна Острікова

    член комітету з питань податкової та митної політики

  • opanasenko-oleksandr3
    Олександр Опанасенко

    заступник голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики

  • sydorovych
    Руслан Сидорович

    член комітету з питань правової політики та правосуддя

  • vojtsitska-viktoriya5
    Вікторія Войціцька

    Секретар Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

  • sysojenko-iryna2
    Ірина Сисоєнко

    Заступник голови комітету з питань охорони здоров’я

  • pidlisetskyj-lev3
    Лев Підлісецький

    член комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

  • semenuha
    Роман Семенуха

    член комітету з питань інформатизації та зв’язку

  • kostenko-pavlo4
    Павло Костенко

    Заступник голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

  • romanova-anna7
    Анна Романова

    Секретар Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту

  • kiral-serhij3
    Сергій Кіраль

    Заступник голови комітету з питань промислової політики та підприємництва

  • podolyak-iryna2
    Ірина Подоляк

    Перший заступник голови комітету з питань культури і духовності

  • pastuh-taras5
    Тарас Пастух

    Член Комітету з питань національної безпеки і оборони

  • zubach-lyubomyr1
    Любомир Зубач

    член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування